Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

akilli arama
urun kategorileri
uyelik islemleri
indirimdeki urunler
(Boş)      
// Teslimat Bilgileri
Siparişiniz, Aras Kargo firması tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Fatura ve irsaliye belgesi ile birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar LB Elektrik & Elektronik Dış Tic. Ltd. Şti. güvencesi altındadır.

Stoğumuzda olan ürünler için teslimat süremiz 1-2 iş günüdür.

Genel bir bilgi olarak, eklite.com’a verilen siparişlerin %80’inin aynı gün, %10’unun ertesi gün kargo firmasına teslim edilmekte olduğunu belirtebiliriz.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi eklite.com’a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. eklite.com sipariş yetkilisine iletişim formu’nu veya iletişim bölümümüzde telefon numaralarımızı kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfanızdan inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.